Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in 4 Mayıs’ta şahsi Twitter hesabından paylaştığı ‘KONSANTRASYON’ mesajı sarı kırmızılı camianın şampiyonluk yolunda iyice kenetlenmesini sağlarken, kulübe de ekstra bir gelir kapısı açtı. Mustafa Cengiz ve yönetimi, geçen yıldan elde kalan formaların üzerine ‘KONSANTRASYON’ ibaresini yazdırdı ve Evkur Yeni Malatyaspor maçı öncesi Aslantepe GS Store’da satışa çıkardı. Beklendiği üzere taraftarlar özel olarak hazırlanan bu ürünlere büyük ilgi gösterdi ve 4 bin adet formanın tamamı satıldı.

Tanesi 70 TL’den satılan 4 bin formadan 280 bin TL gelir elde ederek stokları da eriten Galatasaray yönetimine asıl iyi haber hafta başında geldi. Türkiye çapında 4 bin mağazası bulunan bir perakende zinciri, 23 bin adet ‘KONSANTRASYON’ yazılı forma sipariş etti. Söz konusu firma, ürünlerin teslim edilmesinin ardından 3 milyon TL nakit para ödeyecek. Birkaç gün içinde satışa çıkarılması beklenen yeni formalarda önemli bir değişiklik yapıldı.

SOSYAL MEDYADA DA AYNI SLOGAN

Formaların sadece ön kısmına değil, içine de hashtag işaretiyle birlikte ‘KONSANTRASYON’ ibaresi yazıldı. Böylelikle Galatasaray camiasına ‘içimiz dışımız konsantrasyon’ mesajı verilecek. Galatasaray Futbol Takımı’nın cumartesi günü İzmir’de Göztepe ile oynayacağı şampiyonluk maçındaki mottosu da ‘KONSANTRASYON’ olacak. Karşılaşma ile ilgili olarak sarı kırmızılı kulübün sosyal medya hesaplarından yapılacak bütün paylaşımlar ‘KONSANTRASYON’ başlığı altında sıralanacak.

CEVAP VER

Yorum yap
Adınız